Výsledky anonymní ankety

žaludecní vředyNázory na účinky chioskej mastichy jsou různé. Na jedné straně stojí různé vědecké studie a laboratorní výzkumy, které potvrzují terapeutické účinky mastichy a na druhé straně názory skeptiků nevěřících v účinky přírodních přípravků. My jsme se rozhodli vycházet z nejvíce vypovídajícího zdroje, a tím jsou reálné zkušenosti lidí, kteří mastichu užívali při svých zdravotních potížích. Na základě toho jsme provedli anonymní anketu uživatelů mastichy, ve které se respondenti vyjadřovali k různým otázkám týkajících se nejen jejich vlastních zkušeností s mastichou, ale i jejich zdravotního stavu a průběhu onemocnění. Výsledky vám budeme přinášet v malé sérii článků věnovaných vyhodnocení této anonymní ankety lidí, kteří mají s mastichou reálné zkušenosti.

Vyhodnocení podle onemocnění

V tomto článku se zaměříme na vyhodnocení anonymního průzkumu na základě úspěšnosti mastichové terapie při různých zdravotních onemocněních. Reakce respondentů jsme rozdělili do těchto kategorií podle jednotlivých onemocnění:

  • Helikobakter pylori
  • žaludeční vředy
  • pálení žáhy
  • bolesti / křeče žaludku
  • problémy se špatným trávením, nadýmání

Celkově se tohoto průzkumu zúčastnilo 136 uživatelů chioskej mastichy, přičemž až 125 z nich zhodnotilo svůj zdravotní stav po užívání mastichy jako zlepšený, tj 91,91%.

Helikobakter pylori

Helikobaktera pylori se chioskou mastichou snažilo zbavit 59 respondentů z celkového počtu 136. Z nich 52 zhodnotilo svůj zdravotní stav po užívání mastichy jako zlepšený (88,13%). Lékařem nebo kontrolním testem mělo pozitivní výsledek své léčby potvrzeno až 17 uživatelů.
Reakce vybraných uživatelů byly takové:

Daniela, 58 let: (helikobakter pylori)

“Velmi se mi produkt líbí, protože je přírodní! Přestal mě úplně bolet žaludek a to je super !! Chci si dát udělat znovu testy na přítomnost HP. Produkt užívá i můj syn, doporučila jsem mu ho já, má také HP. Tento produkt si vysoce cením, jelikož neměl na mě žádné vedlejší účinky a pomohl mi, nemám už žádné bolesti žaludku! Je super! Děkuji Vám touto cestou i za dárek – přibalené žvýkačky z mastichy! “

Anonym, 40 let: (Helikobakter pylori, špatné trávení, průjem)

“Helicobakter určitě vyléčila, pokud tam byl. Jenže bolesti neustupovaly a našli mi v žaludku a tenkém střevě nějakého jednobuněčného parazita. Na toho je masticha krátká.”

Další reakce uživatelů mastichy najdete na stránce – zkušenosti s mastichou.
V případě, že jste postiženi bakterií Helicobacter pylori a máte zájem o mastichovou kúru nebo víc informací, doporučujeme navštívit stránky:
Kompletní mastichová kúra
Produkt – Masticha active proti helikobakteru

Žaludeční vředy

K žaludečním vředům se vyjádřili pouze čtyři dotázaní, ale zajímavostí je, že všichni z nich zhodnotili svůj zdravotní stav jako zlepšený – jeden z nich (25%) má svůj pocit dokonce podložený lékařem, či kontrolním testem.
Přečtěte si vybrané vyjádření lidí užívajících mastichu:

Iveta, 51 let: (žaludeční vřed, Helikobakter pylori)

“V srpnu 2014 mi diagnostikovali vřed na žaludku, to byl důvod, proč jsem začala užívat mastichu. Po 5 měsících užívání mastichy jsem si udělala opět test ze stolice (test poslán na mikrobiologické vyšetření), test byl negativní (před užíváním mastichy byl pozitivní). Zdravotní stav se mi velmi zlepšil, nepociťuji nadýmání, tíhu, nevolnost od stravy. Cítím se dobře. “

Janek, 57 let: (žaludeční vřed, bolesti a pálení žaludku)

“Nepříjemné pocity a bolesti v žaludku jsou pryč. Určitě si ji ještě objednám, jen teď to bohužel z finančního hlediska nejde. “

Pro další vyjádření uživatelů mastichy přejděte na masticha zkušenosti.
Pokud trpíte žaludečními vředy, doporučujeme mastichový prášek.

Pálení žáhy

Ze všech dotázaných se k problémům spojených s pálením žáhy vyjádřilo 13 respondentů. Až 12 z nich zhodnotilo svůj stav jako zlepšený, což představuje 92,31%. Čtyři (30,77%) mají svůj zlepšený zdravotní stav po užívání mastichy podložen i lékařem či kontrolním testem.
Takto se respondenti vyjadřovali o účincích mastichy při pálení žáhy:

Monika, 34 let: (pálení žáhy, Helikobakter pylori)

“V případě, že léčba antibiotiky nezabírá resp. jejich užívání je pro žaludek, který je HP už i tak dost zatížený a narušen, je masticha v kombinaci s probiotiky a roztokem aloe vera, určitě dobrá volba. Změnou stravovacích návyků, kombinací aloe vera a práškem mastichy, nastalo zlepšení a zmírnění příznaků. “

Anonym, 68 let: (pálení žáhy, špatné trávení)

“Potíže ustoupily, ale musím omezovat některá jídla.”
O dalších zkušenostech s mastichou se dočtete na – masticha zkušenosti.
Jako nejúčinnější produkt z mastichy proti pálení žáhy se projevila masticha Active. Více informací a možnost koupě najdete na stránce Produkt – Masticha Active.

Bolesti / křeče žaludku

Bolestmi, nebo křečemi žaludku ze všech respondentů trpělo 26 uživatelů mastichy, po užívání se jich 25 vyjádřilo o příznivých účincích mastichy na své zdravotní problémy, což je v procentuálním vyjádření neuvěřitelných 96,15%!
Vyjádření dotázaných na účinky mastichy proti žaludečním potížím byly následující:

Vladimír, 57 let: (bolesti žaludku, gastritida)

“Mám 8 roční trvalé problémy se zažívacím ústrojím, zejména nafouknutý žaludek nebo břicho, bolesti zejména po jídle. Nic mi nepomáhalo, leccos jsem vyzkoušel. Mastichu bych doporučoval, i když v mém případě jednoznačně nemohu potvrdit 100 procentní účinek. Ale jako podpůrná léčba může být. “

Anonym, 37 let: (bolesti žaludku, Helikobakter pylori)

“Nastalo výrazné zlepšení. Kontrolní vyšetření na Helicobacter mě teprve čeká, také kolonoskopie.”

Na stránce masticha zkušenosti najdete kompletní vyjádření uživatelů chioské mastichy.
Proti bolestem a křečím žaludku je vhodné užívat masticha Active s obsahem probiotik Saccharomyces boulardii. Možnost koupě, případně více informací zjistíte na stránce Masticha Active.

Problémy s trávením, nadýmání

Z výsledku anonymní ankety jsme zjistili, že k problémům s trávením a častým nadýmáním trpělo 23 respondetů. Zlepšení svého zdravotního stavu po užívání mastichy zaznamenalo 22 z nich (95,66%), pouze jeden dotázán nespozoroval během užívání mastichy žádný efekt.
Přečtěte si vybrané vyjádření lidí z naší anonymní ankety:

Anna, 87 let: (nadýmání, Helikobakter pylori)

“Nastalo zlepšení. Zmizelo horko v žaludku. “

Maria, 56 let: (nadýmání, Helikobakter pylori)

“Cítím výrazné zlepšení, ústup potíží, návrat chuti k jídlu, vyléčení z helikobaktera pylori.”

Ostatní reakce uživatelů naleznete na stránce: Masticha zkušenosti.
Pro vyřešení svých problémů pomocí mastichy doporučujeme Masticha Active.

Masticha active