chioská masticha

Co je to masticha

Masticha je přírodní produkt získávaný z pryskyřice stromu Řečík lentišek (Pistacius Lentilicus), jehož výskyt se spojuje převážně s řeckým ostrovem Chios, na základě čeho se používá i název Chioská masticha, případně masticha z Chiosu.

Užívání mastichy

Masticha se již odedávna doporučuje užívat při dentálních potížích s ústní dutinou, Crohnově chorobě a více trávicích a žaludečních potížích, přičemž mnohé z těchto problémů pramení z infekce bakterií Helicobacter pylori. Neléčení infekce Helicobacterem pylori může vést k vážnějším zánětlivým onemocněním žaludku, gastritidě, žaludečním vředům, či dokonce rakovině žaludku. V případě, že se chcete těmto zdravotním problémům vyhnout, je důležité sledovat příznaky helikobaktera již v počáteční fázi infekce. K příznakům infekce Helicobacterem patří zejména pravidelné bolesti, křeče a pálení žaludku. Pokud se chcete vyvarovat takových zdravotních potíží čistě přírodním způsobem bez vedlejších účinků, masticha je pro vás ideálním řešením.

Výhody mastichy

✓ čistě přírodní terapie bez vedlejších účinků

✓ při lehčích případech infekce není nutná návštěva lékaře (přítomnost helikobaktera pylori se dá zjistit i v domácích podmínkách – Helikobakter test)

✓ působí i jako přírodní prevence proti žaludečním potížím

✓ množství spokojených uživatelů, kteří mastichu opakovaně užívají

Zkušenosti s mastichou

Příznivé účinky mastichy potvrdilo 77 z 85 uživatelů v anonymní anketě, což představuje 90,59%. Z těchto 77 uživatelů se 21 (24,71%) považovalo po dobrání mastichy za zcela vyléčených a 56 (65,88%) pociťovalo úlevu od zdravotních potíží již v průběhu užívání produktů z mastichy.

Kateřina K. (36 let) – po měsíčním užívání Chioské mastichy:

“Určitě doporučuji každému ať vyzkouší preventivně se vracet k užívání alespoň jednou ročně, masticha je úžasný dar. Já jsem si antibiotiky jen narušila v organismu vše co se dalo a to jsem se jim silně bránila. Vedle toho jsem byla na dietě, bez masa, mléčných výrobků, pekla jsem si bezkváskový chleba, zelenina hlavně zelená, česnek, pórek, čisté bylinkové čaje, hodně čisté vody, žádné sladkosti, v ovoci je dost fruktózy a hlavně víra a klid v duši . ♥
Výsledky byly výborné, cca po měsíci jak jsem doužívala mastichu jsem šla na kontrolní testy podruhé a Helikobakter pylori byl negativní, což po 7 dnech léčby na antibiotikách při kontrole byl stále pozitivní. “

Produkty z mastichy určené na jednotlivé zdravotní potížemasticha-active

Masticha se upravuje do různých podob v závislosti na tom, na jaký konkrétní zdravotní problém má působit. Antibakteriální účinky mastichy působí na celý trávicí trakt od ústní dutiny až po žaludek:

Kompletní mastichová kúra

mastichova-kura

Kdy je potřebná?

Celková terapie trávicího traktu se doporučuje aplikovat při problémech spojených s bolestmi, křečemi a pálením žaludku, Helicobacter pylori, pálením žáhy, záněty žaludku, žaludečními vředy, nesprávným fungováním žaludku a špatném trávení.

Jaký produkt vybrat?

Mastichová kúra – je určena pro komplexní léčbu trávicího traktu působící již od ústní dutiny. Pro bližší informace o obsahu mastichové kúry navštivte stránky mastichová kúra.

Helikobakter pylori, Crohnova choroba

masticha průjmy

Jaký produkt vybrat?

Masticha active – je určena na eliminaci infekce bakterií Helicobacter pylori a Crohnovy choroby. Díky obsahu vzácných probiotických kvasinek Saccharomyces boulardii se řadí mezi nejúčinnější přírodní produkty působící proti žaludeční infekci Helicobacter a Crohnově chorobě. Pro více informací o Masticha active navštivte stránky masticha active.

Více informací o Helikobakter pylori a Crohnově chorobě.

Žaludeční vředy

dvanáctnikový vřed

Jaký produkt vybrat?

Masticha originál – obsahuje výhradně čistou mastichu (100% mastichový prášek v želatinových rozpustných kapslích) bez probiotik, takže při poškozeném střevě nehrozí, že by se dostaly do krevního oběhu nežádoucí látky, které by mohly způsobit kandidózu. Více informací o Masticha originál se dozvíte na stránce produkty.

Více informací o žaludečních vředech.

Parodontóza, krvácení dásní, problémy s ústní dutinou

Masticha parodontóza

Jaký produkt vybrat?

Mastichová pasta + mastichový žvýkačky + mastichový krystaly – dlouhodobé užívání kombinace mastichové pasty a mastichových žvýkaček představuje účinnou formu na odstranění problémů spojených s ústní dutinou, kazivostí zubů, krvácením dásní a paradontózou. Zbavte se problémů s ústní dutinou mastichovou pastou, mastichovýma žvýkačkama a mastichovými krystaly.

Více informací o paradontóze a problémech s ústní dutinou.

Kolik balení mastichy active potřebujete?

Masticha active

Masticha active 1 balení

Už po prvním týdnu užívání se budete cítit výrazně lépe, ale ve většině případů zůstává helicobacter stále v žaludku. Na úplnou eradikaci helikobaktera proto doporučujeme minimálně 2-3 balení masticha active.

2X MASTICHA ACTIVE (2X 100 KAPSLÍ) - TEST NA HELIKOBAKTER ZDARMA

Masticha active 2 balení + dárek

Dvě balení mastichy active je minimální množství balení doporučených na boj proti Helikobaktera pylori. Při objednávce 2 balení mastichy active dostanete od nás i dárek (test na helikobaktera). Navíc máte poštovné zdarma.

Kompletní mastichová kúra

Mastichová kúra obsahuje 3 balení mastichy active které vám vystačí až na 50 dní, což je námi doporučená doba terapie na úspěšnou eliminaci helikobaktera. Tahle kúra je určena pro komplexní léčbu trávicího traktu působící již od ústní dutiny. Helicobacter byl izolován i ze slin a zubního povlaku, proto je mastichová kúra doplněna o zubní pastu s mastichou, mastichový žvýkačky a krystaly pro celodenní ochranu od ústní dutiny až po trávicí trakt. Kompletní mastichový kúra obsahuje: 3x masticha active, 2x test na helikobaktera, 1x zubní pastu s Chioskou mastichou, 10x mastichový žvýkačky (5x citron + 5x máta), 3x mastichový krystaly.

CHIOSKÁ MASTICHA PŘÍRODNÍ TERAPIE

Mastichová kúra

na 33 dní

2X MASTICHA ACTIVE (2X 100 KAPSLÍ) - TEST NA HELIKOBAKTER ZDARMA

2x Masticha Active (2x 100 kapslí)
1x helikobakter pylori test
x
x
x

2100 Kč  

2299 Kč

Základní mastichová kúra

na 50 dní

Základní mastichová kúra

3x Masticha Active (3x 100 kapslí)
2x helikobakter pylori test
1x zubní pasta s mastichou
x
x

3290 Kč  

3767 Kč

Kompletní mastichová kúra

na 50 dní

Kompletní mastichová kúra

3x Masticha Active (3x 100 kapslí)
2x helikobakter pylori test
1x zubní pasta s mastichou
3x mastichový krystaly 10g
10x mastichový žvýkačky

3726 Kč  

4474 Kč