Pálení žáhy

Při problémech s pálením žáhy se doporučuje užít 4 kapsle mastichy. Úleva, v případě, že jde o překyselení, přichází 15-20 min. po užití kapslí. Pokud se do 10 min. nedostaví výsledek, může se užít tato dávka ještě jednou.

Žaludeční vředy

Klinicky testované dávkování při žaludečním vředu jsou dvě kapsle 3 x denně po dobu čtyř týdnů. Testovaný byl i vřed dvanácterníku přičemž dobré výsledky byly dosaženy již při dávkování dvě kapsle 3 x denně po dobu 2 – 4 týdnů.

Při obou způsobech dávkování budete potřebovat dvě balení  mastichy.

Infekce Helicobacter pylori

S Helikobakterem pylori zápolí konvenční medicína i přírodní léčba se střídavým úspěchem při jeho likvidováni. Klinické studie potvrdily, že Chioská masticha si s mnoha kmeny helikobaktera dovede úspěšně poradit. Pro dosažení co nejlepšího výsledku je třeba dodržet několik zásad:

1. Důsledně užívat mastichu 20 – 30 minut před jídlem

2. Dodržovat správný postup užívání: 3x denně dvě kapsle po dobu dvou měsíců

3. Dodržovat správnou životosprávu a kombinovat mastichu s dalšími přírodními prostředky. Uživatelé mastichy popisují skvělé výsledky zejména při její kombinaci s brokolicí a probiotickou kvasinkou Saccharomyces boulardii, která je už samotnou součástí produktu Masticha active.

Na kompletní kúru při infekci Helicobacterem pylori budete potřebovat tři balení mastichových kapslí, nejvýhodněji v jednom z komplexních balíčků, např.: Kompletní mastichová kúra.