Helicobacter pylori ecotest

Co je to Helicobacter Pylori Ecotest

Helicobacter pylori Ecotest – HP Ecotest je vysoce citlivý a spolehlivý test na zjištění přítomnosti antigenu Helicobacter pylori ze vzorku stolice. Přesnost tohoto testu je 99%, čímž je srovnatelný s laboratorním testem v medicínském prostředí. V případě, že máte podezření na infekci bakterií Helicobacter pylori, díky Ecotestu můžete zjistit přesný výsledek již do 10 minut v pohodlí vašeho domova i bez návštěvy lékaře.

Pro koho je HP Ecotest určen?

Helicobacter pylori Ecotest se kromě přímého podezření na infekci Helicobacter pylori doporučuje preventivně aplikovat při problémech jakými jsou:

  • bolesti žaludku
  • křeče žaludku
  • pálení žaludku
  • pálení žáhy
  • špatné trávení

Tyto zdravotní potíže se řadí k hlavním příznakům přítomnosti helikobakter pylori v organismu. Lidé postižení některým z těchto problémů v dlouhodobějším horizontu (více než týden) mohou mít tím pádem podnětné podezření na infekci bakterií Helicobacter pylori.

Výhody HP Ecocestu oproti jiným formám testování helikobaktera

✓ možnost otestovat se v pohodlí domova bez návštěvy lékaře

✓ neinvazivní test – nepůsobí nepříjemně při testování jako v případě endoskopie (medicínského vyšetření na přítomnost helikobaktera)

✓ vysoká přesnost testu (99%), srovnatelná s laboratorním vyšetřením

✓ možnost zakoupit na internete – bez lékařského předpisu

✓ výsledek testu máte již do 10 minut od otestování

Jak použít HP Ecotest

Použití HP Ecotestu spočívá ze 3 hlavních fází:

1. Odebrání vzorku stolice

Po odšroubování testovací tyčinky ze zkumavky Ecotestu vnoříte její špičku do stolice a následně vrátíte zpět do zkumavky s roztokem.

2. Provedení testu

Po opětovném zašroubování testovací tyčinky, celou zkumavku důkladně protřepejte, aby byl vzorek rovnoměrně promíchan v celém roztoku. Dále odlomte plastovou špičku na vrchní straně zkumavky Ecotestu a kápněte 2 kapky roztoku na místo určené na kontrolní destičce.

3. Vyhodnocení testu

Počkejte 10 minut na zobrazení výsledku testu na kontrolní destičce.
V případě 1 paličky je nález negativní – v organismu se nevyskytuje Helikobakter pylori.
V případě 2 hůlek je nález pozitivní – v organismu se vyskytuje Helikobakter pylori.

Po vyhodnocení testu se všech částí testu zbavte. Ecotest je určen pouze pro jednorázové použití. Podrobnější informace o návodu k použití a vyhodnocení testu najdete na stránce produktu – Helicobacter pylori Ecotest.

HP Ecotest nyní i zdarma!


Helicobacter pylori Ecotest v hodnotě 200czk můžete nyní získat i zdarma jako součást těchto produktových balíků na stránce www.mastichashop.cz:
Kompletní mastichová kúra + 2 HP Ecotesty zdarma
Základní mastichová kúra + 2 HP Ecotesty zdarma
2x Masticha Active + 1 HP Ecotest zdarma